Mycie dachów i zadaszeń Warszawa

Mycie dachów i zadaszeń jest usługą, podczas której zadbamy o to, aby dach budynku był dokładnie wyczyszczony oraz zabezpieczony. Jest to naprawdę istotna czynność, gdy zależy nam na poprawieniu estetyki całego budynku, a także, by uniknąć kosztów związanych z ewentualną naprawą dachu,

Dach jest to bowiem jeden z najważniejszych elementów każdego budynku, jednakże często zapominamy o odpowiednim jego czyszczeniu oraz konserwacji. Zanieczyszczenia, które się na nim zbierają, opadłe liście czy gałęzie – to wszystko może doprowadzić do uszkodzeń, a także gromadzenia się wody, po czym następnie do przecieków. Mycie dachów i zadaszeń to zatem zabieg, który powinien być wykonywany regularnie i nie ma znaczenia to, z jakiego materiału takowy dach został wykonany. Zagraża im bowiem szkodliwe działanie zanieczyszczeń atmosferycznych i nie tylko, mchów oraz porostów.

Wykonywanie przez nas mycie dachów i zadaszeń odbywa się przy zastosowaniu technik linowych, co pozwala nam na wykonywanie usługi w nawet bardzo trudno dostępnych miejscach. W swojej pracy korzystamy z najwyższej jakości, sprawdzonego sprzętu oraz specjalistycznych środków czystości, które poradzą sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami. Mycie ciśnieniowe przeprowadzone przez naszą wykwalifikowaną kadrę sprawi, że każdy dach będzie wyglądał niczym nowy.